KONTO MEMBERSHIP

Załóż konto i ucz się na minikursach, oglądaj tutorialie, pobieraj obiekty, tekstury, uczestnicz w webinarach.

Dane płatności

Dodatkowe informacje

Wybierz rodzaj opłaty

Product
Quantity
Price
Konto miesięczne1
45 
Popularna
Konto roczne1
2 miesiące gratis
450 

Twoje zamówienie

Produkt Suma
Konto miesięczne  × 1
( 45  for each 1 month )

First Renewal On: 15/08/2020
Renewal Fee After Discount: 41 

45 
Kwota 45 
Kupon: rhdfdmww - [Usuń]
Suma 41 

Twoje dane zostaną zachowane w naszej bazie. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówienia. polityka prywatności.

Pytania i odpowiedzi

Jeśli jesteś architektem lub projektantem wnętrz, chcesz rozwinąć swoje umiejętności w obsłudze takich programów jak ArchiCAD, Vectorworks, Twinmotion. Szukasz obiektów, tektur, dodatków do tych programów i chcesz mieć dostęp do pomocy w obsłudze w/w programów to MEMBERSHIP jest dla Ciebie.

Nie, cała wiedza jest umieszczana online na stronie internetowej. Wszystko co musisz zrobić to zalogować się na swoje konto i zacząć korzystać z umieszonej tam wiedzy.

Konto MEMBERSHIP zostało przygotowane z myślą o osobach, które posiadają już wiedzę z zakresu obsługi w/w programów. Kurs ArchiCADa oraz Projektowania wnętrz został przygotowany z myślą o osobach, które dopiero zaczynają pracę w ArchiCADzie czy też chcą zacząć projektować wnętrza i szukają szkolenia, które nauczy ich krok po kroku jak obsługiwać dany program. Kursanci otrzymują dostęp do konta MEMBERSHIP na okres 1 roku za darmo.

Subskrypcje są automatycznie odnawiane na kolejny okres rozliczeniowy. Jednak możesz z nich w dowolnej chwili zrezygnować. Możesz także wstrzymać swoje opłaty na dowolny okres i powrócić do korzystania z konta w dowolnym momencie.

Opinie

Korzystam z konta MEMBERSHIP od dłuższego czasu. Mogę go śmiało polecić każdemu. W każdym miesiącu można zleźć coś nowego, nowe szkolenia, tutoriale, tekstury, jakich nie ma nigdzie indziej.

Monika Jaworska

architektka

Cenię sobie wygodę korzystania z konta i dostęp do pomocy. Systematycznie wracam do tutoriali i kursów zamieszczonych na stronie. Pomimo, że całkiem sprawie pracuję w ArchiCADzie poznałam wiele funkcji, o których nie miałam pojęcia wcześniej.

Anna Poniedziałek

architektka

Loading...

Processing Order...

Please wait while we process your payment...

Please wait while we redirect you...

[]
Zapisz się teraz, aby zapłacić mniej. Twoja oferta wygasa za: