#1 KURS VECTORWORKSA

trener

Beata Skrzypiec

O KURSIE

Kurs przeznaczony jest dla początkujących i bardziej zaawansowanych użytkowników Vectorworksa. Uczy w jaki sposób stworzyć pełen projekt wnętrza w programie Vectorworks od A do Z. Pod koniec kursu wykonujesz projekt wnętrza całego domu, do którego przygotowują Cię ćwiczenia i zadania projektowe w każdym tygodniu szkolenia. Możesz także tworzyć swój własny projekt pod moim okiem, Twojego trenera. Na kursie dowiesz się nie tylko jak wstawiać ściany, ale także, jak przygotować dokumentację, wizualizację projektu.

bezpłatna wersja programu vectorworks

Bezpłatna wersja edukacyjna do pracy podczas kursu. Możliwość zakupu programu po atrakcyjnej cenie.

SZCZEGÓŁY KURSU

• tygodni
  • 190+ lekcji
  • webinary / mc
  • 2 projekty
  • Program
  • 1:1 pomoc

NAD CZYM PRACUJEMY?

Projekty kursu

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

TYDZIEŃ 1

Łatwe przejście do Vectorwoksa z innych programów

W tym tygodniu zapoznasz się z kluczowymi pojęciami Vectorworksa i tym, w jaki sposób możesz zwiększyć wydajność decydując się na pracę z Vectorworksem podczas tworzenia całego projektu wnętrza (i nie tylko).
Jeśli do tej pory pracowałeś w SketchUp, Rhino, Grasshopper lub ArchiCAD, zdecydowanie powinieneś zapoznać się ze znajomością tygodnia.

TYDZIEŃ 4

Formy 3D

W tym tygodniu zapoznasz się z wieloma narzędziami 3D dostępnymi w oprogramowaniu Vectorworks. Po tym tygodniu powinieneś być w stanie stworzyć dowolną formę 3d, taką jak meble lub dekoracje.

TYDZIEŃ 2

Wprowadzenie

W tym tygodniu zapoznasz się z interfejsem użytkownika, interakcją z myszą i organizacją dokumentów. Ponadto przedstawię podstawowe zastosowanie narzędzi i poleceń w oprogramowaniu. Poznasz wiele podstawowych poleceń stosowanych we wszystkich produktach oprogramowania Vectorworks.

TYDZIEŃ 5

BIM - tworzymy wnętrze

Po poprzednich tygodniach, możesz samodzielnie tworzyć bardziej lub mniej zaawansowane formy 2d i 3d. Teraz zajmiemy się tworzeniem naszego wnętrza.
Ten tydzień zabierze Cię w podstawowe narzędzia architektoniczne. Zaposz się z kluczowymi pojęciami, począwszy od zastosowań klas i warstw, po typy symboli i publikowanie projektów.

TYDZIEŃ 3

Formy 2D

W tym tygodniu zapoznasz się z wieloma narzędziami 2D dostępnymi w oprogramowaniu Vectorworks. Ten tydzień jest doskonałym wprowadzeniem do późniejszego tworzenia zaawansowanych form 3d.

TYDZIEŃ 6

Wizualizacje i animacje

W tym tygodniu poznasz kluczowe techniki potrzebne do renderowania. Od konfiguracji kamer Renderworks i stosowania podstawowych trybów renderowania do oświetlenia i teksturowania. Ten tydzień będzie dobrą bazą do odkrywania mocy i możliwości Renderworks.

100% GWARANCJI

GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY

Zależy mi na Twojej satysfakcji i postępach w nauce. Dlatego przygotowałam kurs pełen przydatnych informacji, a na każdym kroku możesz liczyć na moją pomoc. Każdego tygodnia będę motywować Cię do systematycznego uczenia się, aby osiągnąć zamierzony cel.
Jeśli jednak z jakiegoś powodu uznasz, że mój kurs nie jest tym, czego szukałeś, możesz anulować zapis na szkolenie.
Wszystko, co musisz zrobić, to napisać do mnie wiadomość e-mail w ciągu 14 dni od opłacenia szkolenia, a otrzymasz 100% zwrotu kosztów szkolenia, które zapłaciłeś.

Beata Skrzypiec

Trener | CEO

BONUSY

CO OTRZYMASZ RAZEM Z KURSEM?

KONTO MEMBERSHIP

Dostęp do dodatkowych kursów z ArchiCADa i Vectorworksa, bazy obiektów do pobrania, webinarów, forum pomocy i projektów w ramach konta MEMBERSHIP na okres 1 roku.

CENA: 200 € / rok

KURS ARTLANTIS

Zapisują się na kurs projektowania wnętrz w ArchiCADzie, możesz również dowiedzieć się o oprogramowaniu Artlantis na podobnym kursie online organizowanym przeze mnie.

CENA: 297 €

KURS TWINMOTION

.
Zapisują się na kurs projektowania wnętrz w ArchiCADzie, możesz również dowiedzieć się o oprogramowaniu Twinmotion na podobnym kursie online organizowanym przeze mnie.

CENA: 297 €

ZAPISZ SIĘ

KURS 100% ONLINE

Oglądaj i ucz się w podróży, na smartfonie, tablecie lub laptopie.
Gdy jedziesz autobusem lub czekasz na ulubioną filiżankę kawy.
Uczenie się nigdy nie było łatwiejsze.

kurs online

Zapłać raz, korzystaj cały czas

• Dostęp do kursu na zawsze
KURS ONLINE

3 miesięczne raty

/mo

• Dostęp do kursu na zawsze

jesteś już kursantem?

Jeśli korzystałeś z internetowego kursu Vectorworksa w 2018 roku lub latach wcześniejszych możesz zapisać sie na nową wersję kursu w specjalnej cenie.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać szczegóły

NORMA EDU Ltd.

7 Kings Avenue, Manchester M8 5AS, UK