#1 KURS ARCHICADA

Projektowanie wnętrz

w archicadzie

KURS MOŻESZ ROZPOCZĄĆ

NATYCHMIAST

trener

Beata Skrzypiec

O KURSIE

Kurs przeznaczony jest dla początkujących i bardziej zaawansowanych użytkowników ArchiCADa. Uczy w jaki sposób stworzyć pełen projekt wnętrza w programie ArchiCAD od A do Z. Od samego początku szkolenia pracujesz nad 2 niezależnymi projektami wnętrza. Możesz także tworzyć swój własny projekt pod moim okiem, Twojego trenera. Na kursie dowiesz się nie tylko jak wstawiać ściany, ale także, jak przygotować dokumentację, wizualizację oraz zestawienia materiałów wykorzystanych w projekcie.

SZCZEGÓŁY KURSU

 • tygodni
 • 190+ lekcji
 • webinary / mc
 • 12 projektów/rok
 • 1 wzorzec
 • 1:1 pomoc

NAD CZYM PRACUJEMY?

Projekty kursu

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PROGRAM

TYDZIEŃ 1

Wstęp do ArchiCADa

Na początku omówimy sposób pracy w ArchiCADzie. Poznasz różne wersje ArchiCADa, zaczniesz poruszać się po tym programie, dowiesz się, jak przygotować własne środowisko pracy.

TYDZIEŃ 4

Dekoracje

Po ukończeniu wszystkich lekcji w tym tygodniu, będziesz mieć pełny projekt aranżacji wnętrz. Pozostanie tylko przygotowanie dokumentacji, wymiarowanie i drukowanie.

TYDZIEŃ 2

Pierwszy Model

Po tym tygodniu będziesz mógł odtworzyć istniejący budynek na podstawie planów (jpg, pdf, dwg itp.). Będziesz mógł prawidłowo narysować ściany zewnętrzne i wewnętrzne, narysować sufity i wstawić okna i drzwi.

TYDZIEŃ 5

Dokumentacja

Wydrukujesz cały projekt. Ponadto utworzysz ilościowe zestawienia elementów używanych w projekcie.

TYDZIEŃ 3

Szczegółowy model

Po tym tygodniu stworzysz szczegółowy projekt budynku, przygotowany do dalszej aranżacji i dekoracji.TYDZIEŃ 6

Wizualizacje

Tworzysz fotorealistyczne wizualizacje i animacje w ArchiCADie. Dowiesz się również, jak eksportować projekt do różnych programów.

100% GWARANCJI

GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY

Beata Skrzypiec

Trener | CEO

Zależy mi na Twojej satysfakcji i postępach w nauce. Dlatego przygotowałam kurs pełen przydatnych informacji, a na każdym kroku możesz liczyć na moją pomoc. Każdego tygodnia będę motywować Cię do systematycznego uczenia się, aby osiągnąć zamierzony cel.
Jeśli jednak z jakiegoś powodu uznasz, że mój kurs nie jest tym, czego szukałeś, możesz anulować zapis na szkolenie.
Wszystko, co musisz zrobić, to napisać do mnie wiadomość e-mail w ciągu 14 dni od opłacenia szkolenia, a otrzymasz 100% zwrotu kosztów szkolenia, które zapłaciłeś.

BONUSY

CO OTRZYMASZ RAZEM Z KURSEM?

KONTO MEMBERSHIPDostęp do dodatkowych kursów z ArchiCADa i Vectorworksa, bazy obiektów do pobrania, webinarów, forum pomocy i projektów w ramach konta MEMBERSHIP na okres 1 roku.

CENA: 200 € / rok

KURS ARTLANTISZapisują się na kurs projektowania wnętrz w ArchiCADzie, możesz również dowiedzieć się o oprogramowaniu Artlantis na podobnym kursie online organizowanym przeze mnie.

CENA: 297 €

KURS TWINMOTION


.
Zapisują się na kurs projektowania wnętrz w ArchiCADzie, możesz również dowiedzieć się o oprogramowaniu Twinmotion na podobnym kursie online organizowanym przeze mnie.

CENA: 297 €


ARCHIWALNE NAGRANIA KURSÓWZapisują się na kurs projektowania wnętrz w ArchiCADzie, otrzymujesz dostęp do wszystkich kursów archiwalnych szkoleń prowadzonych na żywo, dostępnych TUTAJ

CENA: 450 €

ZAPISZ SIĘ

KURS 100% ONLINE

Oglądaj i ucz się w podróży, na smartfonie, tablecie lub laptopie.
Gdy jedziesz autobusem lub czekasz na ulubioną filiżankę kawy.
Uczenie się nigdy nie było łatwiejsze.


kurs online

Zapłać raz, korzystaj cały czas

297

 • Dostęp do kursu na zawsze
 • -
 • -
 • -
KURS ONLINE

3 miesięczne raty

99

/mc

 • Dostęp do kursu na zawsze
 • -
 • -
 • -

jesteś już kursantem?

Jeśli korzystałeś z internetowego kursu ArchiCADa w 2018 roku lub latach wcześniejszych możesz zapisać sie na nową wersję kursu w specjalnej cenie.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać szczegóły

NORMA EDU Ltd.

7 Kings Avenue, Manchester M8 5AS, UK

Company No.: 12099875

Copyright © NORMA EDU 2019