#1 KURS VECTOROWRKSA

trener

Beata Skrzypiec

O KURSIE

Kurs przeznaczony jest dla początkujących i bardziej zaawansowanych użytkowników Vectorworksa. Uczy w jaki sposób stworzyć pełen projekt ogodu w programie Vectorworks od A do Z. Od samego początku szkolenia pracujesz nad 2 niezależnymi projektami ogrodu. Możesz także tworzyć swój własny projekt pod moim okiem, Twojego trenera. Kurs prowadzony jest w oparciu o program Vectorworks Landmark - najlepszy program do tworzenia projektów ogrodów na komputerze.

BEZPŁATNY PROGRAM VECTORWORKS LANDMARK

Bezpłatna wersja edukacyjna do pracy podczas kursu. Możliwość zakupu programu po atrakcyjnej cenie.

SZCZEGÓŁY KURSU

• tygodni
  • 190+ lekcji
  • webinary / mc
  • 2 projekty
  • Program
  • 1:1 pomoc

NAD CZYM PRACUJEMY?

Projekty kursu

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

TYDZIEŃ 1

Wstęp do Vectorworksa

Na początku przeprowadzę Cię przez ogólny interfejs użytkownika, interakcję z myszą i organizację dokumentów. Ponadto przedstawię podstawowe zastosowanie narzędzi i poleceń w oprogramowaniu. Poznasz wiele podstawowych poleceń stosowanych we wszystkich produktach oprogramowania Vectorworks.

TYDZIEŃ 4

Rośliny

W tym tygodniu będziemy rysować powierzchnie trawników oraz wstawimy nowe rośliny. Dokonamy również zmian w planie sadzenia i utworzymy arkusza z listą roślin.

TYDZIEŃ 2

Istniejąca działka

Na początku „przekopiujemy” istniejącą działkę do Vectorworksa, którą póżniej zaprojektujemy. Umieścimy na niej istniejący budynek i istniejące drzewa oraz inne rośliny.

TYDZIEŃ 5

Projekt nawadniania

W tym tygodniu porozmawiamy o tym, jak korzystać z różnych dostępnych w Vectorworksie narzędzi do nawadniania, aby stworzyć skuteczne projekty nawadniania. Zostaniesz zapoznany ze wszystkimi narzędziami do nawadniania i ich ustawieniami.

TYDZIEŃ 3

Mała architektura

W tym tygodniu skupimy się na tworzeniu elementów małej architektury, ulic i ścieżek.

TYDZIEŃ 6

Dokumentacja

Pod koniec naszego kursu będziesz mógł stworzyć pełną dokumentację swojego projektu ogrodu.

100% GWARANCJI

GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY

Zależy mi na Twojej satysfakcji i postępach w nauce. Dlatego przygotowałam kurs pełen przydatnych informacji, a na każdym kroku możesz liczyć na moją pomoc. Każdego tygodnia będę motywować Cię do systematycznego uczenia się, aby osiągnąć zamierzony cel.
Jeśli jednak z jakiegoś powodu uznasz, że mój kurs nie jest tym, czego szukałeś, możesz anulować zapis na szkolenie.
Wszystko, co musisz zrobić, to napisać do mnie wiadomość e-mail w ciągu 14 dni od opłacenia szkolenia, a otrzymasz 100% zwrotu kosztów szkolenia, które zapłaciłeś.

Beata Skrzypiec

Trener | CEO

BONUSY

CO OTRZYMASZ RAZEM Z KURSEM?

KONTO MEMBERSHIP

Dostęp do dodatkowych kursów z ArchiCADa i Vectorworksa, bazy obiektów do pobrania, webinarów, forum pomocy i projektów w ramach konta MEMBERSHIP na okres 1 roku.

CENA: 200 € / rok

KURS ARTLANTIS

Zapisują się na kurs projektowania wnętrz w ArchiCADzie, możesz również dowiedzieć się o oprogramowaniu Artlantis na podobnym kursie online organizowanym przeze mnie.

CENA: 297 €

KURS TWINMOTION

.
Zapisują się na kurs projektowania wnętrz w ArchiCADzie, możesz również dowiedzieć się o oprogramowaniu Twinmotion na podobnym kursie online organizowanym przeze mnie.

CENA: 297 €

ZAPISZ SIĘ

KURS 100% ONLINE

Oglądaj i ucz się w podróży, na smartfonie, tablecie lub laptopie.
Gdy jedziesz autobusem lub czekasz na ulubioną filiżankę kawy.
Uczenie się nigdy nie było łatwiejsze.

kurs online

Zapłać raz, korzystaj cały czas

• Dostęp do kursu na zawsze
KURS ONLINE

3 miesięczne raty

/mo

• Dostęp do kursu na zawsze

jesteś już kursantem?

Jeśli korzystałeś z internetowego kursu Vectorworksa w 2018 roku lub latach wcześniejszych możesz zapisać sie na nową wersję kursu w specjalnej cenie.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać szczegóły

NORMA EDU Ltd.

7 Kings Avenue, Manchester M8 5AS, UK