POŁĄCZYLIŚMY SIŁY I JESTEŚMY TAKŻE NA MAKE HOME READY

Jeśli dopiero szukasz kursu ArchiCADa kliknij w poniższy przycisk.

Vectorworks Landmark: Projektowanie ogrodów

Vectorworks Landmark: Projektowanie ogrodów

Vectorworks Landmark: Projektowanie ogrodów

Program kursu

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą zacząć projektować ogrody w programie Vectorworks Landmark, jednym z najlepszych programów przeznaczonych do tego celu.

Wszystko jest dostępne online: Nie musisz nigdzie jechać

Wszystkie materiały szkoleniowe, w tym wideo, pliki MP3,  e-book i dodatkowe zasoby znajdują się w naszym internetowym portalu dla kursantów. Możesz także zadawać pytania i kontaktować się z innymi studentami online.

Uczysz się tam, gdzie jest Ci wygodnie i kiedy masz na to czas

Masz nieograniczony czasowo dostęp do szkolenia, dzięki czemu możesz uczyć się codziennie, co tydzień lub pracować według własnego harmonogramu. Jeśli pracujesz na pełny etat, bierzesz ślub, masz dziecko, podróżujesz po całym świecie lub masz do czynienia z ważnymi wydarzeniami życiowymi,  nie martw się że pozostaniesz w tyle z nauką. W każdej chwili możesz także ponownie odwiedzić i przejrzeć materiały szkoleniowe.

Na kursie nie jesteś sam

Jeśli czujesz się przytłoczony ucząc się na kursie i tworząc swój projekt – możemy Ci pomóc. Po dołączeniu do kursu on-line będziesz dostęp do wsparcia trenerów i innych kursantów ArchiCADa na naszej zamkniętej grupie.  Oto do czego masz dostęp na kursie:

  1. Dostęp do trenera: Zadawaj pytania i otrzymuj pomoc od swojego trenera. Nigdy nie poczujesz się zagubiony ani pozostawiony sam sobie.
  2. Aktywne komentarze do lekcji: Zapraszamy do komentowania filmów video i uzyskiwania odpowiedzi na swoje pytania od naszego zespołu.
  3. Aktywna pomoc na żywo: w poniedziałki, środy i piątki wskocz na nasz livechat. W tych dniach prowadzimy dyżury i odpowiadamy na bieżąco na pytania kursantów
Price 699.00
Instructor Beata Skrzypiec
Duration 520 weeks
Lectures 46
Enrolled 69 students