POŁĄCZYLIŚMY SIŁY I JESTEŚMY TAKŻE NA MAKE HOME READY

Jeśli dopiero szukasz kursu ArchiCADa kliknij w poniższy przycisk.

Twinmotion: wizualizacje wnętrz i budynków

Twinmotion: wizualizacje wnętrz i budynków

Twinmotion: wizualizacje wnętrz i budynków

Tematyka kursu:

Kurs został przygotowany z myślą o osobach, które chcą nauczyć się tworzyć wizualizacje i animacje w programie Twinmotion.

Program kursu:
  1. MODUŁ #1 POZNAJ TWINMOTION: poznaj jak działa program Twinmotion i zaimportuj scenę
  2. MODUŁ #2 MATERIAŁY: zacznij tworzyć swoje tekstury w Twinmotion
  3. MODUŁ #3 OŚWIETLENIE: Praca ze światłem słonecznym i sztucznym
  4. MODUŁ #4 OBIEKTY: Zacznij importować i animować obiekty w Twinmotion
  5. MODUŁ #5 RENDEROWANIE: tworzymy wizualizacje i sceny VR
  6. MODUŁ #6 ANIMACJA: tworzymy animacje i BIMmotion
  7. MODUŁ #7 NOWOŚCI W PROGRAMIE: nowe funkcje w Twinmotion 2020

Wszystko jest dostępne online: Nie musisz nigdzie jechać

Wszystkie materiały szkoleniowe, w tym wideo, pliki MP3,  e-book i dodatkowe zasoby znajdują się w naszym internetowym portalu dla kursantów. Możesz także zadawać pytania i kontaktować się z innymi studentami online.

Uczysz się tam, gdzie jest Ci wygodnie i kiedy masz na to czas

Masz nieograniczony czasowo dostęp do szkolenia, dzięki czemu możesz uczyć się codziennie, co tydzień lub pracować według własnego harmonogramu. Jeśli pracujesz na pełny etat, bierzesz ślub, masz dziecko, podróżujesz po całym świecie lub masz do czynienia z ważnymi wydarzeniami życiowymi,  nie martw się że pozostaniesz w tyle z nauką. W każdej chwili możesz także ponownie odwiedzić i przejrzeć materiały szkoleniowe. Dodatkowo materiały szkoleniowe zostały tak opracowane, aby każdemu zapewnić najwygodniejszą naukę na kursie.

Na kursie nie jesteś sam

Jeśli czujesz się przytłoczony ucząc się na kursie i tworząc swój projekt – możemy Ci pomóc. Po dołączeniu do kursu on-line będziesz dostęp do wsparcia trenerów i innych kursantów ArchiCADa na naszej zamkniętej grupie.  Oto do czego masz dostęp na kursie:

  1. Dostęp do trenera: Zadawaj pytania i otrzymuj pomoc od swojego trenera. Nigdy nie poczujesz się zagubiony ani pozostawiony sam sobie.
  2. Aktywne komentarze do lekcji: Zapraszamy do komentowania filmów video i uzyskiwania odpowiedzi na swoje pytania od naszego zespołu.
  3. Aktywna pomoc na żywo: w poniedziałki, środy i piątki wskocz na nasz livechat. W tych dniach prowadzimy dyżury i odpowiadamy na bieżąco na pytania kursantów

Price 399.00
Instructor Beata Skrzypiec
Duration 520 weeks
Lectures 42
Enrolled 39 students