POŁĄCZYLIŚMY SIŁY I JESTEŚMY TAKŻE NA MAKE HOME READY

Jeśli dopiero szukasz kursu ArchiCADa kliknij w poniższy przycisk.

Kurs projektowania wnętrz

Kurs projektowania wnętrz

Kurs projektowania wnętrz

INTERNETOWY KURS PROJEKTOWANIA WNĘTRZ

Żyj swoją pasją! Zacznij projektować wnętrza
Ucz się wygodnie jak chcesz i kiedy chcesz

Przestań żyć marzeniami.

Zacznij je realizować! Ten kurs internetowy Ci w tym pomoże.

  • Jaką decyzję podjęłaś, gdy przyszedł etap szukania pracy?
  • Co robisz na co dzień?
  • Czy robisz to co kochasz i czym naprawdę się interesujesz?
  • Jak chcesz, aby Twoje życie wyglądało do emerytury?

Uwierz mi, Twoja praca nie zacznie nagle sprawiać Ci satysfakcji. Jeśli do tej pory nie poczułaś, że to jest To, co chcesz robić na co dzień, nic się nie zmieni. Nic się nie zmieni, jeśli ty nie zdecydujesz się na zmianę.

Czy przypadkiem wizja zaczynania wszystkiego od zera działa na Ciebie paraliżująco, a nie motywująco. Prawda? Na mnie by działała. No bo jakim cudem mając XX lat, możliwe że już dobrą pracę, rodzinę, dzieci znaleźć jeszcze czas na naukę nowego zawodu? Owszem, że można.  

Mój kurs nie wymaga od Ciebie żadnych poświęceń. Uczysz się przez internet wtedy kiedy znajdziesz na to czas. Wygodnie do domu z laptopem i kubkiem swojego ulubionego napoju w ręce.

Oto ile czasu będziesz potrzebować na naukę

Zalecamy uczenie się przez 4-6 godzin tygodniowo, wykonywanie zadań i – jeśli chcesz – kontakt z trenerem i społecznością kursantów.

Oczywiście, im więcej uwagi poświęcasz nauce, tym więcej z tego będziesz czerpać. Ale jeśli początkowo nie jesteś w stanie poświęcić tak dużo czasu, nie martw się. Wielu naszych studentów uczy się w swoim własnym tempie, pauzuje i wraca do niego, jeśli pozwala na to ich plan dnia.

Na kursie nie jesteś sam

Jeśli czujesz się przytłoczony ucząc się na kursie i tworząc swój projekt – możemy Ci pomóc. Po dołączeniu do kursu on-line będziesz dostęp do wsparcia trenerów i innych kursantów ArchiCADa na naszej zamkniętej grupie.

  • DOSTĘP DO TRENERA: Zadawaj pytania i otrzymuj pomoc od swojego trenera. Nigdy nie poczujesz się zagubiony ani pozostawiony sam sobie.
  • AKTYWNE KOMENTARZE DO LEKCJI:  Zapraszamy do komentowania filmów wideo i uzyskiwania odpowiedzi na swoje pytania od naszego zespołu.
  • AKTYWNA POMOC NA ŻYWO: W poniedziałek, środę i piątek wskocz na sesję „Office Hours” na żywo na Livechat. Możesz zapytać o wszystko.
  • LEKCJA 1:1: Masz dostęp do 10 godzin indywidualnej pomocy. Taka lekcja jest przeprowadzana w dowolnie wybranym przez Ciebie momencie za pomocą aplikacji Zoom *
Price 1,976.00
Instructor Beata Skrzypiec
Duration 520 weeks
Lectures 8
Enrolled 16 students
Language polski